Medobčinsko tekmovanje v ATLETIKI

V ČETRTEK, 25. APRILA 2019, BO V KRANJU POTEKALO MEDOBČINSKO PRVENSTVO V ATLETIKI.

ODHOD ZA STAREJŠE UČENKE IN UČENCE IZPRED ŠOLE OB 8.20 URI.

PRIČETEK TEKMOVANJA OB 9.OO URI. PREDVIDEN POVRATEK OB 11. URI.

Po povratku se vrnete k pouku in po pouku greste na kosilo.

SPREMSTVO:  Štefka Svetelj in Petra Tomić Lesar

 

ODHOD ZA MLAJŠE UČENKE IN UČENCE IZPRED ŠOLE OB 10.20 URI.

PRI POUKU STE 1. IN 2. URO. Potem greste na malico v razred, ter takoj po malici na zborno mesto pred glavni vhod v šolo.  Ko se vrnemo s tekmovanja, greste na kosilo.

PRIČETEK TEKMOVANJA OB 11.OO URI. PREDVIDEN POVRATEK OB 13.30 URI.

SPREMSTVO:  Katja Ogorevc Ahačič

Aktiv ŠPO

ŠPORTNI DAN – planinski pohod 4. – 9. razreda

V naslednjem tednu bomo imeli športni dan – planinski pohod za  učence 4.- 9. razreda.

Učenci vozači se pripeljete v šolo s s šolskim avtobusom.

V TOREK, 16. 4. 2019, ZA 8. IN 9. RAZREDE – PLANINSKI POHOD NA KOROŠICO

  • Učenci 8. in 9. razredov se bodo povzpeli na Korošico.
  • Čas hoje: ob vzponu cca 2 uri.
  • Delitev malice v Šenčurju: 7.50.
  • Odhod iz Šenčurja ob 8.05.
  • Povratek iz Ljubelja ob 12.50 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.30 uri.
  • Po prihodu v Šenčur, učenci ki imajo kosilo odidejo na kosilo, ostali odidejo domov. Učenci vozači počakajo na šolski avtobus.
  • Cena izleta: avtobusni prevoz.

SPREMLJEVALCI IN RAZVRSTITEV PO AVTOBUSIH

1. AVTOBUS

   9.a (23) + 9.c (25) = 48  Spremljevalci: Primož Černilec, Rok Polajnar, Jerneja Vraber Jagodic, Lucija Lah

 2. AVTOBUS

9.b (23) + 9.d (25) = 48  Spremljevalci : Katja Ogorevc Ahačič, Jana Šturm, Andreja Jagodic.

3. AVTOBUS

8.a (21) + 8.b (19) = 40 Spremljevalci:  Petra Tomić Lesar, Ana Petek, Barbara Stegnar

4. AVTOBUS

8.c (22) + 8.d (16) = 38 Spremljevalci : Štefka Svetelj, Katarina Klajn, Ana Marija Lednik

 V PETEK, 19. 4. 2019, ZA 6. IN 7. RAZREDE ŠPORTNI DAN – PLANINSKI POHOD NA ZELENICO

  • Učenci 6. in 7. razredov se bodo povzpeli na Zelenico.
  • Čas hoje: ob vzponu cca 2 uri.
  • Delitev malice v Šenčurju: 8.15.
  • Odhod iz Šenčurja ob 8.30.
  • Povratek iz Ljubelja ob 13.00 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.30 uri.
  • Po prihodu v Šenčur, učenci ki imajo kosilo odidejo na kosilo, ostali odidejo domov. Učenci vozači počakajo na šolski avtobus.
  • Cena izleta: avtobusni prevoz.

SPREMLJEVALCI IN RAZVRSTITEV PO AVTOBUSIH

1.AVTOBUS

 6.a (27) + 6.b (20) = 47 Spremljevalci: Štefka Svetelj, Ana Satler, Tadeja Primc Bratož, Zala  Gregorc

2.AVTOBUS

6.b (9) + 6.c (28) + 7.a (10) = 47 Spremljevalci : Katja Ogorevc Ahačič, Maruša Robida, Milena Renko, Manca Herlec.

3.AVTOBUS

7.a (17) + 7.b (28) + 7.c (3) = 48  Spremljevalci: Primož Černilec, Ksenija Čebašek, Maja Naglič.

4.AVTOBUS

7.c (21) + 7.d (27) = 48  Spremljevalci : Rok Polajnar, Jana Šturm, Andrej Bajželj.

V PETEK, 19. 4. 2019, ZA 4. (A+B+D) RAZREDE IN 5. RAZREDE ŠPORTNI DAN – PLANINSKI POHOD DO VASI GOZD

  • Učenci 4.(a + b+ d) in 5. razredov se bodo povzpeli do vasi Gozd nad Veternem .
  • Čas hoje: ob vzponu cca. 1.30.
  • Delitev malice v Šenčurju: 8.15.
  • Odhod: iz Olševka in Trboj 8.10.
  • Odhod: iz Šenčurja ob 8.30.
  • Povratek iz Križev ob 12. 30 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.00 uri.
  • Po prihodu v Šenčur 1 odpelje proti Olševku.
  • Po prihodu v Šenčur 2 odpelje proti Trbojam.
  • Kosilo in podaljšano bivanje poteka normalno. Učenci, ki nimajo kosila in niso vključeni v podaljšano bivanje odidejo domov, oz. počakajo na šolski avtobus.
  • Cena izleta: avtobusni prevoz.

 SPREMLJEVALCI IN RAZVRSTITEV PO AVTOBUSIH

  1. AVTOBUS štarta na Olševku

5.c (24) + 5.b (28) = 52 Spremljevalci: Tadeja Tomlje, Špela Jezeršek, Slavka Weisseisen, Mojca Gabrijel

  1. AVTOBUS štarta v Trbojah

4.d (16) + 5.d (14) + 4.b (23)= 53 Spremljevalci: Tanja, Bogataj, Helena Dolinar, Nataša Zajc, študentka Katra

  1. AVTOBUS

 4.a (24) + 5.a (28) = 52  Spremljevalci: Petra Tomić Lesar, Tjaša Ogris, Tadeja Pegan, Maja Okorn

 ZA VSE OD 4. – DO 9. RAZREDA PA VELJA

Otroci naj bodo vremenu in dejavnosti primerno športno oblečeni in obuti.

  • Športna oblačila in pohodni čevlji, oz. športni čevlji z narebranim podplatom.
  • Dovolj velik nahrbtnik za odvečna oblačila, malico ter dovolj pijače.
  • Malico otroci dobijo v šoli.
  • Priporočamo rezervno majico za preobleči.
  • V primeru hladnejšega vremena je priporočljiva vetrovka in pokrivalo (kapa ali trak).
  • Vrečka za smeti (vsak udeleženec poskrbi za svoje smeti in jih prinese v dolino).
  • Koča bo odprta, zato imajo otroci lahko seboj nekaj denarja.

V primeru slabega vremena bo športni dan prestavljen.

Vodja športnega dne

Petra Tomić Lesar

 

Čistilna akcija

Jutri, 6. aprila, bodo učenci 7., 8. in 9. razreda sodelovali v čistilni akciji naše občine.

Zbirna mesta za jutrišnjo čistilno akcijo so:

  • Hotemaže – ob mostu čez Kokro
  • Visoko – pred kulturnim domom
  • Luže – pred gasilskim domom
  • Olševek – ekološki otok na Stagnah
  • Milje – ob skladišču podjetja Vigred
  • Srednja vas – pred zbirnim centrom
  • Šenčur – zgornje parkirišče pred pokopališčem
  • Voklo – pred gasilskim domom
  • Voglje – pred gasilskim domom
  • Trboje – ob igrišču pred šolo
  • Prebačevo – ekološki otok ob Novaku

 

Čistilna akcija se prične ob 8. uri. Vse pripomočke (rokavice in vreče) bodo preskrbeli organizatorji.

Izbirni predmet računalništvo

Pozdravljeni,

tudi v naslednjem šolskem letu 2019/20 si lahko izberete predmet računalništvo. Predmet je namenjen učencem od 4. (neobvezni IP) do 9. (obvezni IP) razreda.

Več si lahko preberete na povezavi.

Na povezavi si oglejte tudi IKT na šoli (Office 365 za učence, …)

Janja Gorjanc