ŠPORTNI DAN – planinski pohod 4. – 9. razreda

V naslednjem tednu bomo imeli športni dan – planinski pohod za  učence 4.- 9. razreda.

Učenci vozači se pripeljete v šolo s s šolskim avtobusom.

V TOREK, 16. 4. 2019, ZA 8. IN 9. RAZREDE – PLANINSKI POHOD NA KOROŠICO

• Učenci 8. in 9. razredov se bodo povzpeli na Korošico.
  • Čas hoje: ob vzponu cca 2 uri.
  • Delitev malice v Šenčurju: 7.50.
  • Odhod iz Šenčurja ob 8.05.
  • Povratek iz Ljubelja ob 12.50 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.30 uri.
  • Po prihodu v Šenčur, učenci ki imajo kosilo odidejo na kosilo, ostali odidejo domov. Učenci vozači počakajo na šolski avtobus.

1. AVTOBUS

9.a (23) + 9.c (25) = 48  Spremljevalci: Primož Černilec, Rok Polajnar, Jerneja Vraber Jagodic, Lucija Lah

2. AVTOBUS

9.b (23) + 9.d (25) = 48  Spremljevalci : Katja Ogorevc Ahačič, Jana Šturm, Andreja Jagodic.

3. AVTOBUS

8.a (21) + 8.b (19) = 40 Spremljevalci:  Petra Tomić Lesar, Ana Petek, Barbara Stegnar

4. AVTOBUS

8.c (22) + 8.d (16) = 38 Spremljevalci : Štefka Svetelj, Katarina Klajn, Ana Marija Lednik

V PETEK, 19. 4. 2019, ZA 6. IN 7. RAZREDE ŠPORTNI DAN – PLANINSKI POHOD NA ZELENICO

• Učenci 6. in 7. razredov se bodo povzpeli na Zelenico.
  • Čas hoje: ob vzponu cca 2 uri.
  • Delitev malice v Šenčurju: 8.15.
  • Odhod iz Šenčurja ob 8.30.
  • Povratek iz Ljubelja ob 13.00 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.30 uri.

1.AVTOBUS

6.a (27) + 6.b (20) = 47 Spremljevalci: Štefka Svetelj, Ana Satler, Tadeja Primc Bratož, Zala  Gregorc

2.AVTOBUS

6.b (9) + 6.c (28) + 7.a (10) = 47 Spremljevalci : Katja Ogorevc Ahačič, Maruša Robida, Milena Renko, Manca Herlec.

3.AVTOBUS

7.a (17) + 7.b (28) + 7.c (3) = 48  Spremljevalci: Primož Černilec, Ksenija Čebašek, Maja Naglič.

4.AVTOBUS

7.c (21) + 7.d (27) = 48  Spremljevalci : Rok Polajnar, Jana Šturm, Andrej Bajželj.

V PETEK, 19. 4. 2019, ZA 4. (A+B+D) RAZREDE IN 5. RAZREDE ŠPORTNI DAN – PLANINSKI POHOD DO VASI GOZD

• Učenci 4.(a + b+ d) in 5. razredov se bodo povzpeli do vasi Gozd nad Veternem .
  • Čas hoje: ob vzponu cca. 1.30.
  • Delitev malice v Šenčurju: 8.15.
  • Odhod: iz Olševka in Trboj 8.10.
  • Odhod: iz Šenčurja ob 8.30.
  • Povratek iz Križev ob 12. 30 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.00 uri.
  • Po prihodu v Šenčur 1 odpelje proti Olševku.
  • Po prihodu v Šenčur 2 odpelje proti Trbojam.
  • Kosilo in podaljšano bivanje poteka normalno. Učenci, ki nimajo kosila in niso vključeni v podaljšano bivanje odidejo domov, oz. počakajo na šolski avtobus.

1. AVTOBUS štarta na Olševku

5.c (24) + 5.b (28) = 52 Spremljevalci: Tadeja Tomlje, Špela Jezeršek, Slavka Weisseisen, Mojca Gabrijel

1. AVTOBUS štarta v Trbojah

4.d (16) + 5.d (14) + 4.b (23)= 53 Spremljevalci: Tanja, Bogataj, Helena Dolinar, Nataša Zajc, študentka Katra

1. AVTOBUS

4.a (24) + 5.a (28) = 52  Spremljevalci: Petra Tomić Lesar, Tjaša Ogris, Tadeja Pegan, Maja Okorn

ZA VSE OD 4. – DO 9. RAZREDA PA VELJA

Otroci naj bodo vremenu in dejavnosti primerno športno oblečeni in obuti.

• Športna oblačila in pohodni čevlji, oz. športni čevlji z narebranim podplatom.
  • Dovolj velik nahrbtnik za odvečna oblačila, malico ter dovolj pijače.
  • Malico otroci dobijo v šoli.
  • Priporočamo rezervno majico za preobleči.
  • V primeru hladnejšega vremena je priporočljiva vetrovka in pokrivalo (kapa ali trak).
  • Vrečka za smeti (vsak udeleženec poskrbi za svoje smeti in jih prinese v dolino).
  • Koča bo odprta, zato imajo otroci lahko seboj nekaj denarja.

V primeru slabega vremena bo športni dan prestavljen.

Vodja športnega dne

Petra Tomić Lesar