DRŽAVNO TEKMOVANJE V PLAVANJU

V petek, 13. 09. 2019, bo v Ljubljani(kopališče Ilirija)  potekalo državno tekmovanje v plavanju za osnovne šole.

 

ODHOD IZPRED ŠOLE OB 7.45

PREDVIDEN POVRATEK OB 13.00

 

 

Na tekmovanja so se uvrstili:

TJAŠA LOKAR 8.C

 

ŠTAFETA V SESTAVI:

LUKA EGART 9.B,

ELA SAJEVIC 9.C,

KAJA ROPRET 9.D IN

LOVRO KLENOVŠEK 9.B .

 

PRIPRAVA NA TEKMOVANJE, BO V SREDO 4.9 NA KRANJSKEM BAZENU (KO IMA 6.RAZRED PLAVANJE)

ODHOD 12.05

PRIHOD 13.45

 

Šenčur, 2.9. 2019                                                    Učitelj ŠPO                                                                  Katja Ogorevc Ahačič

 

 

 

Športni dan, planinski pohod, za učecne od 4. do 9.razreda

Učenci vozači se pripeljete v šolo s s šolskim avtobusom.

V PETEK, 6. 9. 2019, IMAJO UČENCI 4.  IN  5. RAZREDOV ŠPORTNI DAN – PLANINSKI POHOD DO SANKAŠKE KOČE NAD SVETIM PETROM

  • Učenci 4. in 5. razredov se bodo povzpeli do Sankaške koče nad Svetim Petrom.
  • Čas hoje: ob vzponu cca. 1.30.
  • Delitev malice v Šenčurju: 8.15.
  • Odhod: iz Olševka in Trboj 8.10.
  • Odhod: iz Šenčurja ob 8.30.
  • Povratek iz Begunj ob 12. 30 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.00 uri.
  • Po prihodu v Šenčur 1 odpelje proti Olševku.
  • Po prihodu v Šenčur 2 odpelje proti Trbojam.
  • Kosilo in podaljšano bivanje poteka normalno. Učenci, ki nimajo kosila in niso vključeni v podaljšano bivanje oddidejo domov, oz. počakajo na šolski avtobus.
  • Cena izleta: avtobusni prevoz.

 

SPREMLJEVALCI IN RAZVRSTITEV PO AVTOBUSIH

  1. AVTOBUS

 4.a (27) + 5.b (22) = 49  Spremljevalci: Rok Polajnar, Nataša Zajc, Helena Dolinar

2.     AVTOBUS

      4.b (26) + 5.a (22) = 48  Spremljevalci : Primož Černilec, Tjaša Ogris, Maja Valan

3. AVTOBUS

             4.c (27) + 5.c (26) = 53 Spremljevalci: Mira Primožič, Slavka Weisseisen, Mojca Gabrijel, Špela Jezeršek

4.     AVTOBUS

           4.d (26) + 5.d (17) + 5.a (2) + 5. b (2) = 47 Spremljevalci: Tadeja Tomlje, Andrej Cej, Tanja Bogataj, ?

 

V PETEK, 6. 9. 2019, IMAJO UČENCI 6. IN 7. RAZREDOV ŠPORTNI DAN – PLANINSKI POHOD NA POLJŠKO PLANINO – Tomčeva koča

Vozači pridejo v šolo s šolskim avtobusom.

  • Učenci 6. in 7. razredov se bodo povzpeli na Poljško planino – Tomčeva koča.
  • Čas hoje: ob vzponu cca 2 uri.
  • Delitev malice v Šenčurju: 8.15.
  • Odhod iz Šenčurja ob 8.30.
  • Povratek iz Drage pri Begunjah ob 13.00 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.30 uri.
  • Po prihodu v Šenčur, učenci ki imajo kosilo odidejo na kosilo, ostali oddidejo domov. Učenci vozači počakajo na šolski avtobus.
  • Cena izleta: avtobusni prevoz.

SPREMLJEVALCI IN RAZVRSTITEV PO AVTOBUSIH

  1. AVTOBUS
  1. c (25) + 7.b (21) = 46 Spremljevalci: Jana Šturm, Maja Sirše, Petra Tomić Lesar
  2. 2. AVTOBUS

            6.a (22) + 6. b (23) = 45  Spremljevalci : Štefka Svetelj, Ana Marija Lednik, Lucija Lah

3.     AVTOBUS

6.d (26) + 7. a (21) = 47 Spremljevalci: Maja Okorn, Ana Satler, Tadeja Primc Bratož, Zala Gregorc

4. AVTOBUS

  7.c (24) + 7.d (23) = 47 Spremljevalci: Karja Ogorevc Ahačič, Maruša Robida, Ana Petek, Dane Selan

 

V TOREK, 10. 6. 2019, IMAJO UČENCI 8. IN 9. RAZREDOV ŠPORTNI DAN – PLANINSKI POHOD DO VALVAZORJEVEGA DOMA POD STOLOM

Učenci vozači pridejo v šolo s šolskim avtobusom.

  • Učenci 8. in 9. razredov se bodo povzpeli do Valvazorjevega doma pod Stolom.
  • Čas hoje: ob vzponu cca 2 uri.
  • Delitev malice v Šenčurju: 7.50.
  • Odhod iz Šenčurja ob 8.05.
  • Povratek iz Završnice ob 12.50 uri.
  • Prihod v Šenčur ob 13.30 uri.
  • Po prihodu v Šenčur, učenci ki imajo kosilo odidejo na kosilo, ostali odidejo domov. Učenci vozači počakajo na šolski avtobus.
  • Cena izleta: avtobusni prevoz.

SPREMLJEVALCI IN RAZVRSTITEV PO AVTOBUSIH

  1. AVTOBUS

           8.c (25) + 9.c (23) = 48  Spremljevalci: Primož Černilec, Rok Polajnar, Jana Šturm, Katrina Klajn

  1. AVTOBUS

         8.a (27) + 9.d (19) = 46  Spremljevalci : Janja Gorjanc, Ksenija Čebašek, Petra Tomić Lesar

  1. AVTOBUS

            8.d (27) + 9.a (21) = 48 Spremljevalci: Katja Ogorevc Ahačič, Štefka Svetelj, Špela Jenko

  1. AVTOBUS

   8.b (27) + 9.b (21) = 48 Spremljevalci: Barbara Stegnar, Andreja Jagodic, Maja Naglič

 ZA VSE VELJA:

Otroci naj bodo vremenu in dejavnosti primerno športno oblečeni in obuti.

  • Športna oblačila in pohodni čevlji, oz. športni čevlji z narebranim podplatom.
  • Dovolj velik nahrbtnik za odvečna oblačila, malico ter dovolj pijače.
  • Malico otroci dobijo v šoli.
  • Priporočamo rezervno majico za preobleči.
  • V primeru hladnejšega vremena je priporočljiva vetrovka, nekaj toplega za obleči in pokrivalo (kapa ali trak, ), zložljiv dežnik.
  • Vrečka za smeti (vsak udeleženec poskrbi za svoje smeti in jih prinese v dolino).
  • Koča bo odprta, zato imajo otroci lahko seboj nekaj denarja.

V primeru slabega vremena bo športni dan prestavljen.

Vodja športnega dne

Petra Tomić Lesar