SIMBIOZA GIBA 2019

Gibanje je življenje in življenje je gibanje! Vabilo DRAGE BABICE IN DRAGI DEDKI! V tednu od 14. do 18. oktobra 2019, vas v okviru projekta Simbioza giba vljudno vabimo, da se pridružite našim učencem in učenkam pri dopoldanskem druženje ali uri športa. V športnem duhu želimo povezati obe generaciji ter na malce drugačen način vam in otrokom pričarati nepozabne izkušnje. Za vas bomo pripravili različne športne dejavnosti v okviru predmeta šport, ki jih boste izvajali skupaj z učenci. Na razpolago imate več terminov:

ŠENČUR Športna dvorana pri OŠ Šenčur Sreda, 16. 10.: 8.20 – 9.55 z učenci od 1.-3. razreda centralne šole Četrtek, 17. 10.: 9.10 – 9.55 z 8.c razredom 12.10 – 12.55 z 7.d razredom

VOKLO Igrišče pred Podružnično šolo Voklo (v primeru slabega vremena pa v dvorani v Voklem) Torek, 15. 10.: 9.30 – 12.00 celotna podružnična šola (pohod in kostanjev piknik)

TRBOJE Igrišče pred Podružnično šolo Trboje Ponedeljek, 14. 10.: 10.15 – 12.05 celotna podružnična šola (pohod in igre)

OLŠEVEK Igrišče za Podružnično šolo Olševek Ponedeljek, 14. 10. : 8.20 – 12.05 celotna podružnična šola (pohod do športnega parka Rapa na Visokem in nazaj). V primeru dežja dejavnost odpade.

Za vadbo potrebujete udobna oblačila in obutev, v primeru dežja pa čiste športne copate, za plavanje kopalke in brisača. Priporočljivo je imeti s sabo plastenko z vodo. Šola ne odgovarja za morebitne poškodbe udeležencev. Zborno mesto je 5 minut pred začetkom dejavnosti na kraju kjer se dejavnost izvaja. Veselimo se druženja z vami!

Učitelji in učenci OŠ Šenčur, PŠ Voklo, PŠ Trboje in PŠ Olševek