O, kako smo pogrešali športne dneve in gibanje v naravi! Učenci osmih in devetih razredov smo se prav zato v torek, 7. septembra 2021, z veseljem odpravili na Valvazorjev dom pod Stolom. Z avtobusom smo se odpeljali proti Žerovnici do jezera Završnica in od tam peš nadaljevali proti Valvazorjevemu domu. Vreme je bilo ravno pravšnje za hojo po strmi poti. Med potjo smo se pogovarjali, se zabavali in občudovali naravo.  Vsi smo uspešno prišli na vrh, kjer smo se okrepčali z malico iz nahrbtnika.

Navdušeni nad osvojenim novim vrhom (1181 m) smo si odtisnili žige za spomin. Ko smo prišli v dolino, smo se ustavili ob pogledu na jezero Završnica, ki je v čudovito sončnem vremenu izžarevalo vso svojo lepoto.
Potem pa smo se z avtobusi odpeljali nazaj v šolo. Vsi smo bili utrujeni,  ampak tudi veseli, da smo se imeli lepo in da smo športno preživeli dan.

Sara Mozetič, 9. d

(Visited 1 times, 1 visits today)
Dostopnost