V petek, 4. 2., smo imeli na naši šoli s kulturo obarvano dopoldne, saj smo dan posvetili našemu največjemu pesniku in kulturi na splošno.

Najprej smo si ogledali video prireditev v izvedbi naših učencev. Koliko mladih glasbenikov in talentiranih mladih igralcev je na naši šoli … Po ogledu prireditve smo se lotili kviza Kahoot, ki ga imamo tako radi. Preverili smo, kako dobro pravzaprav poznamo našega Prešerna in njegove pesmi. Nato pa so sledile KUL naloge, vezane na kulturo, umetnost, za KUL razred. Strokovna komisija si bo ogledala izdelke razredov in izbrala KUL razred.

Dan, posvečen kulturi, je bil, zahvaljujoč učiteljici Katarini Klajn, res en poseben dan. Pa še čisto nič se nismo dolgočasili – še več, ob opravljanju nalog smo se večkrat prav prešerno nasmejali.

Maruša Robida

(Visited 26 times, 1 visits today)