Spoštovani starši!

Med mnogimi pevskimi zbori po vsej Sloveniji je SLOVENSKI OTROŠKI ZBOR vsekakor nekaj posebnega.  Že več kot 20 let se zberejo pevci iz cele Slovenije in teden dni preživijo  v skupnem učenju novih skladb, druženju in se za zaključek predstavijo še na dveh koncertih.  Slovenski otroški zbor  je ustanovil in ga  vodi  do danes DAMIJAN MOČNIK, priznani skladatelj in zborovodja. V goste pa vsako leto povabi še kakšnega znanega zborovodjo.

Če se vaš otrok želi pridružiti tej radovedni pevski skupini, naj se prijavi na spodnji povezavi , ki jo najde tudi v spletni učilnici za GUM.

PRIJAVNICA V SOZ                    TUKAJ                                                                                                                Dane Selan, učitelj GUM

(Visited 1 times, 1 visits today)