INFORMATIVA 2020 – vabljeni osmošolci in devetošolci

INFORMATIVA bo potekala v petek in soboto, 24. in 25. januarja 2020 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Na njej se bodo predstavile vse izobraževalne institucije – od višješolskih in srednjih strokovnih programov, do visokošolskih programov do neformalnih izobraževanj, na voljo v Slovenij in v tujini.

Več informacij na: https://www.informativa.si/o-prireditvi/

DEVETOŠOLCI – BODOČI UMETNIKI

Sprejemni izpiti iz likovnega področja se opravljajo na naslednjih smereh znotraj Srednje šole za oblikovanje in fotografijo:

• grafični oblikovalec
  • oblikovalec uporabnih predmetov
  • modni oblikovalec
  • fotograf
  • in na Umetniški gimnaziji – likovna smer.

Šola art:tečaji vabi na pripravo na te sprejemne izpite. Začnejo že v 13.1.2020. Več o terminih… dobite pri šolski psihologinji ali pa si ogledate njihovo stran: www.art-tecaji.com

GFP Kranj – DAN ODPRTIH VRAT

Ponovno obveščam, da Gimnazija Franceta Prešerna vabi na Dan odprtih vrat, ki bo v četrtek, 9.1.2020, ob 18.00. Vabljeni učenci, starši in ostali zainteresirani.

V kratkem se boste devetošolci lahko prijavili tudi na dogodek: Postani naš dijak za en dan”. Za našo šolo je predvidena sreda, 29.1.2020. Več informacij še sledi.