V Novi Gorici se je v soboto 3.10.2020 in nedeljo 4.10.2020 odvijalo pokalno tekmovanje v atletskem mnogoboju. Atletski mnogoboj (v starostni kategoriji U12 oz. U14) obsega štiri discipline in sicer tek na 60m, skok v daljino, met vortexa in tek na 300m v starostni kategoriji U12 oziroma tek na 600m v starostni kategoriji U14. Vse discipline se odvijejo v enem dnevu. Tako so v soboto nastopili tudi atleti iz OŠ Šenčur: Neža Hrovat, Stella Lekić, Lina Mencej, Hana Sekne in Krištof Svetelj. Ponovno so bili odlični in navdušili z vrhunskimi rezultati. Lina Mencej in Hana Sekne sta vsaka v svoji starostni kategoriji postali prvakinji v atletskem mnogoboju. Stella Lekić se lahko pohvali s tretjim mestom v prej omenjeni tekmovalni disciplini. Dekleta Neža Hrovat, Lina Mencej in Stella Lekić, ter Krištof Svetelj pri fantih, so s klubskimi kolegi postali pokalni zmagovalci v mnogoboju v kategoriji Pionirke U12 in Pionirji U12. Do odličnih uspehov jih ni ustavil ne dež, veter, toča ali noč.

 

Iskrene čestitke za odlične uspehe!

Dostopnost