GLASBENA ŠOLA PIANO FORTE

vpisuje učence v novo šolsko leto 2021/2022. Pouk klavirja, električnih klaviatur, kitare, ukulela, harmonike, prečne in kljunaste flavte bo ob zadostnem vpisu potekal na vaši šoli.

Na matični šoli v Trbojah poučujemo tudi bobne, violino, solopetje, saksofon in glasbeno pripravljalnico. Med počitnicami organiziramo poletne glasbene delavnice.

Več informacij na tel. 041 943 691 ali info@piano-forte.si ter piano.forte@siol.net.

Seznami DELOVNIH ZVEZKOV in ŠOLSKIH POTREBŠČIN za šolsko leto 2021/2022

Spoštovani starši/skrbniki!

V priponkah so seznami DELOVNIH ZVEZKOV in ŠOLSKIH POTREBŠČIN  za šolsko leto 2021/2022.

SEZNAMI DELOVNIH ZVEZKOV 2021_2022 _OŠ Šenčur

ŠOLSKE POTREBŠČINE ob 1. do 9. razreda 2021_2022

Učenci PRVE TRIADE (1., 2., 3. razred) dobijo  septembra V ŠOLI  BREZPLAČNO DELOVNE ZVEZKE IN UČBENIKE. Starši KUPITE samo ŠOLSKE POTREBŠČINE.

Za učence od 4. do 9. razreda pa starši kupite DELOVNE ZVEZKE IN ŠOLSKE POTREBŠČINE.

Kupite jih lahko sami v knjigarnah ali pa jih naročite preko spleta. V primeru, da se odločite za spletni nakup, vam posredujem linke:

KOPIJA NOVA:  https://www.kopija-nova.si/os?pmr=18h&pmid=t148ydcomfpi

MLADINSKA KNJIGA (EMKA):   Mladinska knjiga

Sezname po razredih najdete pod zavihkom ŠOLSKA KNJIŽNICA – UČBENIŠKI SKLAD, DELOVNI ZVEZKI IN ŠOLSKE POTREBŠČINE.