Ekipa Šolske scene (šolski radio) je v začetku decembra objavila šolski natečaj za najlepše praznično voščilo. Sodelovali so učenci vseh razredov in voščil se je nabralo za zajeten pisan kup. Izbrali smo 3 najlepša voščila in jih tudi nagradili: Lara Bogataj, 8. b, je za 1. mesto prejela družinsko vstopnico za Gorenjski muzej, Ana Logar, 8. b, je za 2. mesto prejela Strip o Prešernu, Mila Kržišnik, 6. b, pa je za 3. mesto prejela knjigo Harry Potter – Princ mešane krvi. Zmagovalce smo razglasili v petek, 24. 12., v posebni prednovoletni oddaji Šolske scene, nagrade pa jim je izročila naša novinarka Tara Jordan. Nagrajenkam čestitke, vsem sodelujočim hvala!

Hvala tudi Gorenjskemu muzeju in Mladinski knjigi, ki sta se prijazno odzvala naši prošnji in prispevala darila.

 

Šolska scena z mentorico Ano Marijo Lednik

(Visited 12 times, 1 visits today)
Dostopnost