OBVEZNI IN NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023

Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

V rubriki “Starši“, “Izbirni predmeti“, “Obvezni IP” ter v rubriki “Neobvezni IP” so objavljene vse informacije glede izbire obveznih in neobveznih izbirnih predmetov za naslednje šolsko leto.

Obvezne izbirne predmete izbirajo učenci letošnjih 6., 7. in 8. razredov, neobvezne pa učenci letošnjih 3., 4. in 5. razredov.

Prijazno naj vas spomnimo, da bo izbiranje potekalo preko eAsistenta od 28. 3. do 8. 4. 2022.

Lep pozdrav,

Urša Tomažič, pedagoginja

MALI ŠEF SLOVENIJE: Kako do boljših pogojev za razvoj otrokovih potencialov?

V branje posredujem objavljen zapis.

Na OŠ Šenčur, od koder prihajata talentirana mlada kuharja Nejc in Simon, se trudijo učencem pomagati ustvariti spoštljiv odnos do hrane in hvaležnost zaradi dostopa do tovrstnih dobrin, saj se zavedajo, da ima uravnotežena prehrana pomemben vpliv na naše zdravje. Tekmovalca, ki sta zmago slavila v drugi oddaji letošnje sezone šova Mali šef in se tako uvrstila v polfinale, bosta z osvojenimi sredstvi šoli lahko pomagala do še boljših pogojev za razvoj potencialov vseh učencev. Povezava na celoten prispevek.