Planinski pohod na kočo na Uskovnici

V soboto, 15. oktobra 2022, smo se v okviru interesne dejavnosti Planinska šola odpravili na pohod do koče na Uskovnici. Zbrali smo se pred Osnovno šolo Šenčur. Avtobus nas je odpeljal mimo Blejskega in Bohinjskega jezera do Srednje vasi v Bohinju. Od tam smo se peš odpravili proti koči na Uskovnici. Sama pot ni bila zahtevna, saj je večinoma potekala po gozdu oz. gozdnih cestah. Ko smo prišli do koče, smo imeli čas za malico in prosto igro. Sledil je vzpon do Rudnega polja, kjer nas je avtobus odpeljal nazaj do Šenčurja. Bil je zelo lep dan, preživet v naravi, pa še dež smo pregnali 🙂

Predstavitev obrtniških poklicev na OŠ ŠENČUR

Spoštovani starši/skrbniki, dragi učenci in učenke  7., 8. in  9. razreda.

Sporočam vam, da v četrtek, 17. 11. 2022, ob 17.00, pripravljamo predstavitev nekaterih obrtniških poklicev.

Obrtniki naše občine so se odločili, da mladim približajo tovrstne poklice. Tako boste imeli priložnost pridobiti informacije vsaj o dveh poklicih.

Vse informacije v zvezi s to dejavnostjo vam bomo posredovali jutri, 18. 10. 2022, preko komunikacije v eA. Pošto prejmete starši.

Za lažje odločanje in prijavljanje vam že tukaj dodajamo publikacijo, v kateri so na kratko predstavljeni poklici, katere boste lahko poslušali tudi “v živo”.

PREDSTAVITVE OBRTNIŠKIH POKLICEV

Ob tem naj še dodam, da se bodo v četrtek, 24. 11. 2022, ravno tako z začetkom ob 17. uri, predstavile vse srednje šole Gorenjske regije in nekatere iz Osrednjeslovenske regije. Tudi o tem boste še posebej obveščeni.

Vam zelo priporočam in vas vabim, da si obakrat vzamete čas in se udeležite kar precej pomembnih dogodkov.

Lep pozdrav,

Mateja, psihologinja