DELAVNICE ZA NADARJENE IN RADOVEDNE NA GIMNAZIJI ŠKOFJA LOKA

V petek, 10. 11. 2023, se je 13 naših devetošolcev pridružilo učencem še iz 18-ih osnovnih šol na Gimnaziji Škofja Loka. Profesorji so pripravili 8 delavnic z različnih področij naravoslovja, družboslovja, jezikoslovja…

Vsak učenec je sodeloval na dveh različnih delavnicah, vmes so se okrepčali z okusno malico. Rdeča nit vseh delavnic je bila PRIHODNOST.

Vodstvo gimnazije ter šolska svetovalna služba so tovrstno, zelo zanimivo dejavnost, pripravili že devetič. Naši učenci so vedno navdušeni, saj so teme zanimive in pripravljene ravno na takšnem nivoju, da prebudijo »možgančke« in dovolj znane, da so učenci lahko tudi uspešni. Nekaj tekmovalnega duha prida nagradna igra, v celoti pa je srečanje zasnovano prijateljsko, povezovalno in sodelujoče. Vsekakor vredno obiska.

Sprejeli so nas gostoljubno.