ŠOLSKI ZOBOZDRAVNIK:

Obvestilo

Šolska zobna ambulanta Šenčur ne bo ordinirala   v petek 26.6. 2020, zaradi dopusta. Pacienti z bolečino se obrnejo v dežurno zobno ambulanto v Kranju.

Obvestilo

Sprejem pacientom z bolečino v šolski zobni ambulanti Šenčur je možen le po predhodnem dogovoru po telefonu na številko 04/ 2511731 zjutraj od torka do petka od 6.45 do 7.15 ure in v ponedeljek od 12.30 do 13.00 ure, da vam določimo termin in uro prihoda. Nenaročenih pacientov žal zaradi spremenjene organizacije dela po epidemijiCOVID-19, ne bomo mogli sprejeti. Pacienti imajo s seboj  izpolnjen in podpisan vprašalnik o zdravju.
Pacienti, ki jim je odpadel termin, pa bodo o novem terminu obveščeni po pošti ali telefonu, glede na stopnjo nujnosti in strokovni presoji.
Novih terminov za kontrolne preglede pa zaenkrat ne dajemo.

Priloga 2_VPRAŠALNIK ZA PREVERJANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA PACIENTOV PRED OBRAVNAVO V AMBULANTI_1

Zobna poliklinika Kranj – povezava. (Obvestila o delavnem času, zaprtju ambulante, …)

Posebno skrb namenjamo zobozdravstveni preventivi.

Za vse učence naše šole izvajamo redne sistematične preglede zob.

Učenci razredne stopnje si po jedi čistijo zobe, za pravilno čiščenje in nego zob skrbi zobna asistentka ambulante iz Kranja.

Ponedeljek popoldan od 13.00 do 19. ure

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

dopoldan od 7.00 do 13. ure

Zobna ambulanta se nahaja v prostorih vrtca.

Zobozdravnica je  dr. Nina Špranger Vaupotič, zobna asistentka pa Marinka Zupanc.

Telefonska številka ambulante 04/25 11 731.