ŠOLSKI ZOBOZDRAVNIK:

Obvestilo

Šolska zobna ambulanta Šenčur je zaradi bolezni do nadaljnjega zaprta.

Pacienti z bolečino se obrnejo v dežurno zobno ambulanto v Kranju.

Obvestilo

Sprejem pacientom z bolečino v šolski zobni ambulanti Šenčur je možen le po predhodnem dogovoru po telefonu na številko 04/ 2511731 zjutraj od torka do petka od 6.45 do 7.15 ure in v ponedeljek od 12.30 do 13.00 ure, da vam določimo termin in uro prihoda. Nenaročenih pacientov žal zaradi spremenjene organizacije dela v času epidemije COVID-19, ne bomo mogli sprejeti. Pacienti imajo s seboj  izpolnjen in podpisan vprašalnik o zdravju.

Vprašalnik-november 2020

Zobna poliklinika Kranj – povezava. (Obvestila o delavnem času, zaprtju ambulante, …)

Posebno skrb namenjamo zobozdravstveni preventivi. Za vse učence naše šole izvajamo redne sistematične preglede zob. Učenci razredne stopnje si po jedi čistijo zobe, za pravilno čiščenje in nego zob skrbi zobna asistentka ambulante iz Kranja.

Ponedeljek

popoldan

od 13.00 do 19. ure

Torek Sreda Četrtek Petek

dopoldan

od 7.00 do 13. ure

Zobna ambulanta se nahaja v prostorih vrtca.

Zobozdravnica je  dr. Nina Špranger Vaupotič, zobna asistentka pa Marinka Zupanc.

Telefonska številka ambulante 04/25 11 731.