STIKI MED ŠOLO IN STARŠI:

Stiki med šolo, vrtci in starši potekajo na roditeljskih sestankih in govorilnih urah. Popoldanske govorilne ure so skupne, in sicer so vsak prvi četrtek v mesecu ob 17. uri v Šenčurju, na podružničnih šolah pa vsak prvi četrtek v mesecu ob 16.00. Na pogovor z učiteljem lahko starši pridejo v času dopoldanskih govorilnih ur.

 

Popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2019/20:

  1. oktober, 7. november, 5. december, 9. januar, 6. februar, 5. marec, 2. april, 7. in 28. maj.

Razredna stopnja

RAZ. UČITELJ DOPOLDAN POP.
1.a

Andrej Bajželj

andrej.bajzelj@os-sencur.si

1. sreda 10.15-11.00 K5A U5A
1.a

Jerneja Križnar

jerneja.kriznar@os-sencur.si

1. sreda 10.15-11.00 K5A U5A
1.b

Maja Flerin

maja.flerin@os-sencur.si

1. sreda 10. 15- 11.00 K2A U4A
1.b

Andreja Režek

andreja.rezek@os-sencur.si

1. sreda 10. 15- 11.00 K2A U4A
2.a

Melita Orehar

melita.orehar@os-sencur.si

1. čet. 7.30 – 8.15 U3A U3A
2.b

Neda Tomlje

neda.tomlje@os-sencur.si

1.pon. 9.10 – 9.55 K5A U6A
2.e

Vanja Klepec

vanja.klepec@os-sencur.si

1. sreda 8.20 – 9.05 K5A U1A
3.a

Marijana Benedičič

marijana.benedicic@os-sencur.si

1. pon. 10.15-11.00 K5A U7A
3.b

Mateja Rozman

mateja.rozman@os-sencur.si

1. petek 11.20 – 12.05 K5A U8A
4.a

Nataša Zajc

natasa.zajc@os-sencur.si

1. sreda 9.10-9.55 K2A U9A
4.b

Tjaša Ogris

tjasa.ogris@os-sencur.si

1. čet. 10.15 – 11.00 U10A U10A
5.a

Maja Valant

maja.valant@os-sencur.si

1.čet. 11.20 – 12.05 U4C U4C
5.b

Helena Dolinar

helena.dolinar@os-sencur.si

1. čet. 11.20 – 12.05 U5C U5C
 OPB

Mira Keršmanc

mira.keršmanc@os-sencur.si

1. čet. 12.10 – 12.55 K5A K5A
 OPB

Neža Kern

neza.kern@os-sencur.si

1. sreda 11.20 – 12.05 K5A K5A
    OPB

Ana Petek

ana.petek@os-sencur.si

3.torek 9.10 – 9.55 K4B U10B
OPB

Marija Kuralt

marija.kuralt@os-sencur.si

1. sreda 11.20 – 12.05 K5A K5A
OPB

Ana Marija Lednik

ana.marija.lednik@os-sencur.si

1. pon. 11.20 – 12.05 K3B K3B
OPB

Maja Okorn

maja.okorn@os-sencur.si

1. pon. 10.15 – 11.00 K6A U12A
OPB

Jerneja Vraber Jagodic

jerneja.vraber.jagodic@os-sencur.si

Manca Herlec

manca.herlec@os-sencur.si

3.sreda 9.10 – 9.55 K4B K4B

TJA

1.- 5. r

Jolanda Regouc

jolanda.regouc.bracic@os-sencur.si

1. sreda 12.05 – 13 zbornica zbornica

TJA

1.- 5. r

Darja Višnar

darja.visnar@os-sencur.si

2. pon. 12.10 – 12.55 K2B K2B

Predmetna stopnja:

PRED. UČITELJ DOPOLDAN POP.
SLJ

Magda Ropret

magda.ropret@os-sencur.si

1. pon. 9.10 – 9.55 knjižnica knjižnica
8. d SLJ, TJA

Katja Golouh

katja.golouh@os-sencur.si

sreda 9.10 – 9.55 K3B U5B
7. b SLJ, DKE

Olga Tomažič

olga.tomazic@os-sencur.si

3. torek 8.20 – 9.05 K3B U4B
9. c

SLO, FRA,

GKL

Katarina Klajn

katarina.klajn@os-sencur.si

petek 8.20 – 9.05 K3B U8B
7. c SLJ, ŠNO

Maruša Robida

marusa.robida@os-sencur.si

čet. 10.15 – 11.00 K3B U7B
6.b SLJ

Ana Marija Lednik

ana.marija.lednik@os-sencur.si

1. pon. 12.10 – 12.55 K3B K3B
9.d TJA

Žana Bečić

zana.becic@os-sencur.si

torek 10.15 – 11.00 U6B U6B
9.b TJA

Barbara Stegnar

barbara.stegnar@os-sencur.si

3. pon. 10.15 – 11.00 K2B U3B
ZGO

Vilma Nečimer

vilma.necimer@os-sencur.si

3. petek 11.20.-12.05 zbornica U1B
GEO

Nada Kralj

nada.kralj@os-sencur.si

petek 10.15 – 11. K2B K2B
6.c GEO, ZGO, DKE

Maja Sirše

maja.sirse@os-sencur.si

petek

9.10 -9.55

 

K2B K2B
6. a BIO, NAR, GOS

Lucija Lah

lucija.lah@os-sencur.si

petek

9.10 -9.55

 

K4B U1C

BIO, GOS,

OPB

Milena Renko

milena.renko@os-sencur.si

petek 9.10 – 9.55 K2C K2C
NAR

Mojca Kešanski Benedik

mojca.kesanski.benedik@os-sencur.si

1. sreda 10.15 – 11.05 K4B U10B
8. b MAT, TIT

Maja Naglič

maja.naglic@os-sencur.si

3. čet. 9.10 – 9.55 K6B U12B
9. a MAT, TIT

Špela Jenko

spela.jenko@os-sencur.si

3. torek 8.20 – 9.05 K6A U13A
8.c MAT, TIT

Jana Šturm

jana.sturm@os-sencur.si

3. četrtek

11.20-12.05

 

K6A U13A
7. d MAT, FIZ

Ana Petek

ana.petek@os-sencur.si

3. torek 9.10  – 9.55 K4B U10B
KEM

Jerneja Vraber Jagodic

jerneja.vraber.jagodic@os-sencur.si

3. sreda 9.10  –  9.55 K4B U10B
MAT, FIZ

Andreja Jagodic

andreja.jagodic@os-sencur.si

3. čet. 9.10  –  9.55 K4B U13B
8. a MAT, FIZ

Tanja Šalamon Rodič

tanja.salamon.rodic@os-sencur.si

torek 10.15 – 11.00 K6B U11B
7. a TJA, SLJ

Ana Satler

ana.satler@os-sencur.si

   ponedeljek 11.20 –12.05 K2B U2B
GUM

Dane Selan

dane.selan@os-sencur.si

1. pon. 9.10 – 9.55 K2C
LUM

Manca Herlec

manca.herlec@os-sencur.si

1. sreda 9.10 – 9.55 K6A K6A
6.d LUM

Maja Okorn

maja.okorn@os-sencur.si

1. pon. 10.15 . 11.00 K6A U12A
ŠPO

Katja Ogorevc Ahačič

katja.ogorevc.ahacic@os-sencur.si

1. tor. 12.10 – 12.55 KŠPO
ŠPO

Rok Polajnar

rok.polajnar@os-sencur.si

1. pet. 10.15 – 11.00 KŠPO

 

 

ŠPO

Primož Černilec

primoz.cernilec@os-sencur.si

1. čet. 8.20 – 9.05 KŠPO
ŠPO

Štefka Svetelj

stefka.svetelj@os-sencur.si

1. petek 9.10 – 9.55 KŠPO
ŠPO

Petra Tomić Lesar

petra.lesar@os-sencur.si

1. petek 10.15 – 11.00  KŠPO
RAČ

Janja Gorjanc

janja.gorjanc@os-sencur.si

1. pon. 8.20 – 9.05 K6B
NEM 2

Ksenja Čebašek

ksenija.cebasek@os-sencur.si

1. pon. 9.10 – 9.55 knjižnica

ŠOLSKA

SVETOVALNA

SLUŽBA

 

Mateja Potočnik Poljanšek

mateja.potocnik.poljansek@os-sencur.si

po dogovoru K5B

Milica Jesenovec

milica.jesenovec@os-sencur.si

po dogovoru K2B

Tadeja Primc Bratuš

tadeja.primc.bratus@os-sencur.si

po dogovoru K3A

Maša Gril

masa.gril@os-sencur.si

po dogovoru  K1A
POMOČNIKA RAVNATELJICE

Zdravko Potočnik

zdravko.potocnik@os-sencur.si

po dogovoru tajništvo

Stanka Naglič

stanka.naglic@os-sencur.si

po dogovoru tajništvo
RAVNATELJICA

Majda Vehovec

ravnatelj@os-sencur.si

po dogovoru tajništvo

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA OLŠEVEK

 

RAZRED

 

UČITELJ

 

DOPOLDAN

 

POPOLDAN

1. c

Veronika Svoljšak

veronika.svoljsak@os-sencur.si

1. torek

10.15–11.00 (v kabinetu)

učilnica 1. c
1. c

Janja Jagodic

janja.jagodic@os-sencur.si

1. torek

10.15 – 11.00 (v kabinetu)

učilnica 2. c
2. c

Katja Skalar

katja.skalar@os-sencur.si

1. torek

9.10 – 9.55 (v kabinetu)

učilnica 2. c
3. c

Nataša Martinjak

natasa.martinjak@os-sencur.si

1. četrtek

10.15 – 11.00 (v kabinetu)

učilnica 3. c
4. c

Mira Primožič

mira.primozic@os-sencur.si

1. četrtek

9.10  –  9.55 (v kabinetu)

kabinet
5. c

Slavka Weisseisen

slavka.weisseisen@os-sencur.si

1. sreda

9.10 – 9.55 (učilnica 5.c)

učilnica 5. c
OPB

Mojca Gabrijel

mojca.gabrijel@os-sencur.si

1. ponedeljek

11.20 – 12.05  (zbornica)

zbornica
OPB

Špela Jezeršek

spela.jezersek@os-sencur.si

1. ponedeljek

11.20 – 12.05 (zbornica)

zbornica

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA VOKLO

RAZRED UČITELJ DOPOLDAN POPOLDAN
d

Alenka Kern

alenka.kern@os-sencur.si

1. čet. 9.10 – 9.55 (zbornica) učilnica 1. d
d

Darija Orehek

darija.orehek@os-sencur.si

čet. 9.10 – 9.55

(zbornica)

učilnica 1. d
    2. d

Vanja Umnik

vanja.umnik@os-sencur.si

1. četrtek

10.15 – 11.00

učilnica 2. d
    3. d

Monika Čufer

monika.cufer@os-sencur.si

1. ponedeljek

10.15 – 11.00 (knjižnica)

učilnica 3. d
OPB Bernarda Avsenik Marenk 1.čet. 12.10 – 12.55 knjižnica
OPB

Alenka Peklenik Klančnik

alenka.peklenik.klancnik@os-sencur.si

1.četrtek, 10.15 – 11.00

(knjižnica)

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA TRBOJE

RAZRED UČITELJ DOPOLDAN POPOLDAN
4. d

Tanja Bogataj

tanja.bogataj@os-sencur.si

1. torek

9.10 – 9.55 (knjižnica)

učilnica 4. d
5. d

Andrej Cej

andrej.cej@os-sencur.si

1. petek

10.15  – 911.00 (knjižnica)

učilnica 5. d
TJA

Tadeja Tomlje

tadeja.tomlje@os-sencur.si

 

1. petek      10:15 – 11:00 (zbornica zbornica

 

Letno organiziramo vsaj dva roditeljska sestanka:

  • Roditeljski sestanki bodo dvakrat letno in sicer v septembru 2019 in februarju in marcu 2020.

Šola za starše: predavanje 12. 11. 2019 ob 18 h  na temo Skrite pasti sodobnih tehnologij (Zala Bricelj)