Dne 5. novembra 2023 so se v naši šoli odvijale novoletne delavnice, ki so nosile naslov “Naj snežna vas”. Učenci in učitelji so sodelovali v ustvarjalnem procesu, pri čemer so se trudili izraziti svojo kreativnost in praznični duh.

Komisija je ocenjevala natančnost, izvirnost in ustvarjalnost. Med šestimi razredi se je izkazal 6.c. V kategoriji sedmih razredov je prvo mesto prepričljivo osvojil razred 7.a. V osmih razredih je komisijo najbolj očarala vasica 8.b. V devetem razredu pa so bili najbolj ustvarjalni učenci 9.a razreda.

Celoten dogodek je bil zaznamovan s prizadevnostjo učencev in njihovih učiteljev. Vsi so vložili veliko truda v svoje delo, kar se je odrazilo v čudovitih izdelkih in bogatih detajlih, ki so krasili novoletne delavnice.

Ob koncu dneva je bilo jasno, da so novoletne delavnice uspele ustvariti praznično vzdušje v šoli. Čestitke vsem sodelujočim za trud in ustvarjalnost ter za prijeten začetek prazničnega obdobja.

Manca Herlec