V sredo, 6. marca, so učenci razreda 4. b pripravili čudovit nastop za svoje starše. Dogodek je bil poln glasbe, plesa, čarovnij in veselja.Nastop se je odvijal v učilnici, kjer so učenci pokazali svoje talente.

1. Pevski nastop: Učenci so zapeli šolsko himno in še nekaj pesmi.
  2. Inštrumenti: Zaigrali so nam na sintesajzer, kitaro, ukulele, klarinet in bariton in zraven zapeli.
  3. Plesne točka: Zaplesali so Potrkan ples in še nekaj drugih plesov, obkroženi z nasmejanimi obrazi staršev.
  4. Nastopila je tudi mažuretka Mia.
  5. Karate: Jaka nas je seznanil z osnovami karateja.
  6. Čarovniški triki: Učenci so navdušili s svojimi čarovniškimi spretnostmi.
  7. Igrica Bedin in Bedina: Na odru se je odvila smešna igrica, ki je nasmejala vse prisotne.
  8. Umetniška predstavitev: Učenka Jerica je ponosno predstavila svojo sliko.
  9. Izdelava pikapolonic: Učenci so ustvarili čudovite pikapolonice, ki so jih podarili staršem kot dobrodošlico.

Veselo vzdušje je napolnilo razred in vsi smo uživali v prijetnem druženju. Starši so bili ponosni na svoje otroke, učenci pa so se počutili izjemno.

Nataša Zajc