DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 8. RAZREDE

Znani so rezultati državnega tekmovanja iz znanja angleškega jezika, ki je 30. 3. 2023 potekalo na naši šoli. Odlično ZLATO PRIZNANJE je dosegel JON ALEKSANDER LIKAR iz 8. a razreda. Za res izjemen dosežek mu iskreno čestitamo in želimo še veliko nadaljnjih uspehov!
Mentorica Barbara Stegnar

Srebrno priznanje na tekmovanju iz angleščine za 7. razrede

Znani so rezultati državnega tekmovanja iz znanja angleškega jezika za 7. razrede. V hudi konkurenci so učenke 7. c razreda: Liza Zec Jesenko, Bina Podjed, Ajda Baš, Ela Gašperlin in Sara Hušidić dosegle SREBRNO priznanje na državnem tekmovanju.
Iskrene čestitke dekletom, ki so s svojim znanjem, trudom in veseljem do angleškega jezika uspešno zastopale našo šolo. Veliko uspehov tudi v prihodnje, predvsem pa naj v vas želja po ustvarjanju v angleškem jeziku nikoli ne mine.
Mentorica Katja Golouh