V četrtek, 22. 12. 2022, je psihologinja Mateja Potočnik Poljanšek, mentorica prostovoljcev na OŠ Šenčur, skupaj s štirimi učenkami prostovoljkami pripravila kulturno-umetniški program, s katerim so decembrske predpraznične dneve obogatile uporabnikom DSO Preddvor.

Nastop je bil prisrčen, vsaka učenka je deklamirala nekaj pesmi, prebrale so razmišljanje in posvetila starejšim, na koncu smo vsi skupaj zapeli Belo snežinko. Posebno smo presenetile gospo Nežo Maurer, saj smo predstavile tudi nekaj njenih pesmi. Bila je vesela in počaščena.

Druženje je bilo resnično prisrčno. Starejši si še kako želijo takšnih obiskov. Hkrati pa smo tudi opazile, da je v tem domu veliko dogajanja, veliko doživetij in veliko obiskov. Seveda smo upoštevale tudi vse higienske in zaščitno-preventivne ukrepe.

Tudi za učenke je bila to svojevrstna izkušnja, ki jim bo ostala dolgo v spominu.

Mateja Potočnik Poljanšek

(Visited 46 times, 1 visits today)
Dostopnost