TEKMOVANJA:
TEKMOVANJE |
NOSILEC |
Cici Vesela šola |
Maja Flerin (Šenčur), Veronika Svoljšak (Olševek) |
Cankarjevo priznanje (1.- 3. razred) |
Alenka Kern (Voklo) |
Cankarjevo priznanje (4., 5.razred) |
Mira Primožič (Olševek), Tanja Bogataj (Trboje) |
Kenguru Vegovo priznanje (1.r – 5. r) |
Mojca Gabrijel (Šenčur), Alenka Kern (Voklo), Mira Primožič (Olševek), Tanja Bogataj (Trboje) |
Logika (4., 5. razred) |
Nataša Zajc (Šenčur) Mira Primožič (Olševek), Tanja Bogataj (Trboje) |
Tekmovanje iz naravoslovja – Kresnička (3. do 5. razred) |
Eva Česnik |
Cankarjevo tekmovanje (1.-7. R) |
Jerneja Križnar |
Računalniško tekmovanje – Pišek |
Janja Gorjanc |
Računalniško tekmovanje – Bober |
Janja Gorjanc |
TEKMOVANJE |
NOSILEC |
Cankarjevo priznanje (8.- 9.) |
Olga Tomažič |
Tekmovanje iz angleščine (6. r.) |
Ana Satler |
Tekmovanje iz angleščine (7. r.) |
Žana Bečić |
Tekmovanje iz angleščine (8. r.) |
Katja Golouh |
Tekmovanje iz angleščine (9. r.) |
Barbara Stegnar |
Knjižni molj – Bookworms (6. – 9.r) |
Barbara Stegnar |
Bralna značka |
Magda Ropret |
Zgodovina |
Boštjan Gradišar |
MAT: Vegovo priznanje |
Tanja Šalamon Rodič |
FIZ: Stefanovo priznanje |
Andreja Jagodic |
Astronomija |
Andreja Jagodic |
Logika |
Tanja Šalamon Rodič |
KEM: Preglovo priznanje |
Jerneja Vraber Jagodic |
BIO: Proteusovo priznanje |
Lucija Lah |
Geografija |
Maja Sirše |
Logična pošast |
Ana Petek Rahmatullin |
NAR: Kresnička |
Ana Vidmar |
RAČ: Bober |
Janja Gorjanc |
Vesela šola Pil (6.–9. r) |
Tanja Šalamon Rodič |
Robotika |
Špela Jenko |
Mladina in gore |
Maja Sirše, Primož Černilec |
Matemček ali Vzorci |
Ana Petek Rahmatullin |
Strogo zaupno |
Ana Petek Rahmatullin |
Kaj veš o prometu? |
Andrej Bajželj + Eva Česnik |
Male sive celice (šolsko tekmovanje) |
Žana Bečić |
Organizacija in udeležba na Šolskih športnih tekmovanjih |
Rok Polajnar, Štefka Svetelj, Katja Ogorevc Ahačič, Primož Černilec, Petra Tomić Lesar, Klavdija Jošt |
Nemška bralna značka |
Ksenija Čebašek |
A ver si lo sabes – mednarodno tekmovanje iz španščine (7. – 9. razred) |
Ingrid Škofic in Urša Tomažič |
Španska bralna značka |
Urša Tomažič |
Ostalo
PRIREDITVE |
Koordinator za kulturno-umetnostno vzgojo -prvo triletje: Čufer, Klepec, -drugo triletje: Bogataj, Gabrijel -tretje triletje: Maruša Robida. –Koordinator za promet: Andrej Bajželj
-Prireditev ob dnevu samostojnosti: Kaja Nakani -Prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku: Kaja Nakani -Zimski koncert glasbenih skupin OŠ Šenčur (februar 2022), Dane Selan – Zaključna prireditev: |
ŠOLSKA SKUPNOST IN ŠOLSKI PARLAMENT |
Za delo šolskega parlamenta in šolske skupnosti skrbi Maja Sirše. |