INTERESNE in FAKULTATIVNE DEJAVNOSTI:

 

Razredna stopnja:

Razredna stopnja:

Mini gimnastika – Jošt Klavdija1.-2.r

Igrajmo se z žogo – Tomić Lesar Petra2.-3.r

ABC šport  – Tomić Lesar Petra1.- 3.r

Naša mala knjižnica – Benedičič Marijana1.-3.r

Naravoslovni krožek – Klepec Vanja2.-3.r

Sprostitvene urice – Tomažič Urša2.-3.r

Lego Education – We Do – Šenčur Gorjanc Janja3.r

Vrtičkarji – Česnik Eva 3.-4.r

Lego robotika – Bajželj Andrej4.r

OPZ Višaji – Selan Dane2.-5.r

Mala gimnastika – Jošt Klavdija3.-5.r

Orffova skupina FORBAND 2 – Selan Dane3.-5.r

Plastično maketarstvo – Logar Bine3.-5.r

Čebelarski krožek – Preložnik Mateja4.-9.r

Pogovarjamo se  – Potočnik Poljanšek Mateja4.-5.r

Španske urice – Tomažič Urša4.-5.r

Rolanje – Jošt Klavdija4.-5.r

Dramski krožek – Nakani Kaja4.-5.r

Odbojka 1 – Polajnar Rok4.-5.r

Mala šola konjesrčnosti  – Vidmar Ana4.-5.r

Planinska šola Černilec – Primož in Polajnar Rok1.-9.r

Planinski tabor Laz – Černilec Primož in Polajnar Rok1.-9.r

 

Tudi v okviru ur podaljšanega bivanja bodo učitelji izvajali različne dejavnosti.

 

Predmetna stopnja Šenčur

Planinska šola – Černilec Primož in Polajnar Rok 1.-9.r

Planinski tabor Laz  – Černilec Primož in Polajnar Rok      1.-9.r

Planinski tabor v okviru planinske šole – Černilec Primož in Polajnar Rok 1.-9.r

Čebelarski krožek – Preložnik Mateja      4.-9.r

Knjižničarski krožek – Čebašek Ksenija    6.-7.r

Šah  – Gradišar Boštjan  6.-9.r

Orffova skupina FORBAND 1  – Selan Dane           6.-9.r

Zabrenkajmo in zapojmo 1 – Selan Dane               6.-9.r

Šolski radio – Rožman Ana Marija             6.-9.r

Slovenska bralna značka – Ropret Magda              6.-9.r

Dramski krožek – Nakani Kaja     6.-9.r

Plastično maketarstvo – Logar Bine          5.-9.r

Robotika  – Jenko Špela 6.-9.r

Krožek o konjih – Vidmar Ana     6.-9.r

Divjaki  – Vidmar Ana      6.-9.r

GEOFriki – Sirše Maja      7.-9.r

Prva pomoč – Sirše Maja               7.-9.r

Biti mlad je zanimivo – Potočnik Poljanšek Mateja            7.-9.r

Nemška bralna značka   – Čebašek Ksenija            7.-9.r

Active Lab – Jošt Klavdija              7.-9.r

Francoščina – Kešnar Martina     7.-9.r

Odprta knjiga: GG4A – Čebašek Ksenija 7.-9.r

Astronomija – Jagodic Andreja   8.-9.r

Košarka – Polajnar Rok   8.-9.r

Debatni klub – Rožman Ana Marija           8.-9.r

Mladina in gore – Primož Černilec, Maja Sirše     6.-9.r

Opazovanje ptic – Anže Bizjak     6.-9.r

 Pevski vikend MLPZ Dane Selan 

1.- 9.r , Planinski tabor – Planina Laz Julij 2024  Primož Černilec, Rok Polajnar 

1.- 9.r , Planinski tabor – Planinska šola, Tolmin Maj 2024 Primož Černilec, Rok Polajnar 

 

  • Gledališko-filmsko-glasbeni abonma slovenistke in Dane Selan 
  • Bralni klub za učitelje  slovenistke v okviru projekta Erasmus+ 
  • Medgeneracijsko branje Ksenija Čebašek 
  • Ekskurzija v Barcelono Ingrid Škofic, Urša Tomažič
  •  Pevski vikend MLPZ Dane Selan 
  • 1.- 9.r , Planinski tabor – Planina Laz Julij 2024  Primož Černilec, Rok Polajnar 
  • 1.- 9.r , Planinski tabor – Planinska šola, Tolmin Maj 2024 Primož Černilec, Rok Polajnar 
(Visited 1.204 times, 1 visits today)
Dostopnost