AVTOBUSNI PREVOZI:

Vsak učenec ima letno vozovnico, ki jo lahko uporablja tudi na vseh rednih avtobusih, ki vozijo na opisanih linijah vse dni v tednu. Vozovnica ne velja v juliju in avgustu.

Varna pot v šolo je ena od pomembnejših nalog. Skupaj z ustanoviteljem šole vsako leto poskrbimo, da so šolske poti še varnejše: novi pločniki, omejitev hitrosti, hitrostne ovire na cesti in podobno.

Varnost v prometu je tudi tema razrednih ur in izobraževanj, ki jih izvedemo s pomočjo policista.

Telefonska številka prometnika  Arriva:  051 376 702

VOŽNJE ŠOLSKEGA AVTOBUSA 2021/22:

Šolski avtobus bo vozil po enakem razporedu kot v lanskem šolskem letu tako na matični šoli kot na vseh treh podružnicah. Težave pričakujemo zaradi gradnje infrastrukture na južnem delu občine. Vse spremembe bomo objavljali na spletni strani šole, učenci bodo o spremembah seznanjeni pri pouku.

PRIHOD

6.55, 7.45

Voge – Milje – Luže – Visoko – Hotemaže – Olševek (7.15; 8.00) – Visoko – Šenčur

7.00, 7.50

Voglje – Voklo – Prebačevo – Žerjavka -Trboje (7.10; 8.00) – Voklo – Šenčur

8.00

Voglje – Voklo – Šenčur

Samo ob torkih

7.15

Voge – Milje – Luže – Visoko – Hotemaže – Olševek (7.30) – Visoko – Šenčur

Samo ob torkih

7.20

Voglje – Voklo – Prebačevo – Žerjavka -Trboje (7.35) – Voklo – Šenčur

7.30

Voglje – Voklo – Šenčur

7.50

Voglje – Voklo – Prebačevo – Žerjavka – Trboje (8.00) – Voklo

7.53

Voge – Milje – Luže (8.00) – Visoko – Hotemaže – Olševek (8.13)

Vsak dan

13.00

Voklo – Prebačevo – Žerjavka – Trboje (13.10) – Voglje – Voklo – po potrebi Prebačevo

12.10; 13.08; 13.55; 14.55

Šenčur – Visoko – Olševek – Hotemaže – Visoko – po potrebi Voge – Luže – Šenčur (12.35; 13.35; 14.15; 15.20) – Voklo – Voglje – Trboje – Žerjavka – Prebačevo

13.50

Voklo – Trboje – Voglje – Voklo – Prebačevo

Opombe:

Povratek v Voge iz OŠ Šenčur in PŠ Olševek po potrebi.

PLAVALNI AVTOBUS

10.15

Olševek – Šenčur – Voklo – bazen Kranj

12.10

Šenčur – bazen Kranj

POVRATEK

12.25

bazen Kranj – Šenčur – Olševek – Voklo

13.25

bazen Kranj – Šenčur

Opomba: Odsek ceste med Žerjavko in Prebačevim bo zaradi gradbenih del zaprt predvidoma do 31.12.2020. Šolski avtobus vozi do obračališča v Prebačevem; do Žerjavke pa iz smeri Trboj samo takrat, kadar lahko pred AP v Žerjavki varno obrne, sicer učenci iz Žerjavke vstopijo ali izstopijo pred PŠ Trboje.

DODATNE VOŽNJE ŠOLSKEGA AVTOBUSA 2021/2022:

PONEDELJEK

Z avtobusom za preduro se v Šenčur k pouku NRA pripeljejo nekateri učenci 4.c in 5.c (PŠ Olševek).

Dodatna vožnja ob ponedeljkih

8.13 Šenčur (4.c,5.c; povratek) – PŠ Olševek

Dodatna vožnja ob torkih

9.55 ŠD Voklo (4.d ali 5.d; povratek) – PŠ Trboje

SREDA

Z avtobusom za preduro se do ŠD Voklo pripelje nekaj učencev 4.d in 5.d k pouku NŠP.

Dodatni vožnji ob sredah

8.13 ŠD Voklo (nekaj učencev 5.d, povratek) – PŠ Trboje

9.55 ŠD Voklo (4.d; povratek) – PŠ Trboje

Dodatna vožnja ob petkih

9.55 ŠD Voklo (5.d; povratek) – PŠ Trboje

Sprememba v voznem redu šolskega avtobusa zaradi del na cesti Žerjavka – Prebačevo

Dela na omenjenem cestnem odseku bodo predvidoma končana do 31.12.2020. Časovni razpored voženj ostaja enak, smer vožnje šolskega avtobusa pa do takrat poteka takole:

Prihod: Čirče – Prebačevo – Voklo – Voglje – Trboje – Žerjavka (avtobus obrne) – Voklo – Šenčur

Povratek: Šenčur – Voklo – Trboje – Žerjavka (avtobus obrne) – Voglje – Voklo – Prebačevo

Če bodo dela končana prej, bomo smer vožnje šolskega avtobusa prej vrnili na stari režim.

VOŽNJE PLAVALNEGA AVTOBUSA 2021/22:

PLAVALNI AVTOBUS

10.15

Olševek – Šenčur – Voklo – bazen Kranj

12.10

Šenčur – bazen Kranj

POVRATEK

12.25

bazen Kranj – Šenčur – Olševek – Voklo

13.25

bazen Kranj – Šenčur

DODATNE VOŽNJE ŠOLSKEGA AVTOBUSA 2021/22: