Športni dan za učence 6. -9. razreda

OBVESTILO ZA 8. IN 9. RAZREDE

V torek, 6.9.2022 imajo 8. in 9. razredi planinski pohod na planino Korošico. Učenci pridejo v šolo, 8.10, učenci vozači se pripeljejo s šolskim avtobusom. Predura odpade. Predviden povratek nazaj v Šenčur je 13.30.

Učenci v šoli prejmejo malico. S seboj imajo bidon s pijačo in nekaj denarja.

Učenci so primerno športno oblečeni in obuti. (pohodni čevlji ali športni čevlji z narebranim podplatom). V primeru hladnejšega vremena imajo s seboj topla oblačila. (dolge hlače, topel pulover, vetrovka, trak,…). Po povratku imajo učenci kosilo, tisti, ki so prijavljeni, ostali odidejo domov.

OBVESTILO ZA 6. IN 7. RAZREDE

V petek, 9.9.2022 imajo 6. in 7. razredi planinski pohod na Zelenico. Učenci pridejo v šolo, 8.15. Predviden povratek nazaj v Šenčur je 13.30.

Učenci v šoli prejmejo malico. S seboj imajo bidon s pijačo in nekaj denarja.

V primeru slabega vremena bo športni dan prestavljen.

Petra Tomić Lesar, učiteljica športa