V soboto, 15. aprila, so Neja, Tara in Lovro iz 8. d prevzeli vlogo voditeljev jutranjega programa na Radiu Gorenc. V okviru natečaja Moja šola – moj kraj so pripravili zanimivo oddajo o domačem kraju in njegovih kulturnih posebnostih. Manjkalo pa ni niti zgodovinskih podatkov, kulinarike, izjav različnih zanimivih sogovornikov, terenskih anket in na koncu seveda nagradne igre.

Oddaja je odlično uspela, vsem trem mladim novinarjem iskreno čestitamo! Po koncu natečaja bo na spletni strani radia potekalo glasovanje za najboljšo šolo in že zdaj stiskamo pesti zanje. Učencem  želimo, da jih novinarska žilica še naprej spremlja na vseh poteh, po katerih naj stopajo pogumno in … z diktafonom v žepu.

Mentorica Ana Marija Rožman