Na obisku pri županu

V okviru šolskega parlamenta smo se v ponedeljek, 27. marca, devet učenk 7., 8. in 9. razreda naše šole (Tara, Neja, Katarina, Lana, Manca, Judita, Mila, Ema Julija in Ana) v spremstvu ge. ravnateljice Stanke Naglič in dveh učiteljic,  mentorice Šolskega parlamenta Jerneje Vraber Jagodic in mentorice šolskega radia Ane Marije Rožman, odpravili na obisk h g. županu Cirilu Kozjeku.

Med prijetnim druženjem smo izvedeli veliko zanimivih informacij. Zanimalo nas je predvsem, kako deluje Občina, njena zgodovina in običaju ter kaj novega se za mlade načrtuje v bližnji prihodnosti.

Učenke so obisk izkoristile tudi za predloge, kaj si želijo v svoji okolici: prostor za druženje mladih, obnovo ali postavitev igral, več čistilnih akcij …

Veseli smo, da nas je g. župan sprejel, in si želimo, da bi obiski postali vsakoletna »praksa«.

Mentorica šolskega parlamenta Jerneja Vraber Jagodic